Apartamento 113C Com Lazer Completo E Vista Mar - Piscina
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Stoły bilardowe |
| Spa i relaks Sauna turecka Łaźnia parowa | Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia | Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe |
Apartamento 113C Com Lazer Completo E Vista Mar - Piscina Guarujá o powierzchni 67 m² z widokiem na morze wyposażony jest w saunę turecką. Akwarium Acqua Mundo znajduje się w odległości 2 km od, a goście mogą również odwiedzić Plaża Pitangueiras Beach w odległości prawie 15 min jazdy od apartamentu.
Punkt widokowy Morro da Campina znajduje się 4 km od od tego apartamentu.
Apartamento 113C Com Lazer Completo E Vista Mar - Piscina dysponuje balkonem i miejscem do siedzenia z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Obiekt noclegowy wyposażony jest w oddzielną toaletę i prysznic.
Oprócz udogodnień z wyżywieniem we własnym zakresie, takich jak wyposażona kuchnia, apartament oferuje również jadalnię. Goście mogą również korzystać z kija golfowego, a także bilarda, aby poprawić swoje cele fitness. Po dniu pełnym zajęć, relaks przy basenie to idealna opcja.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
- Automaty sprzedające
- Czujniki dymu
- Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
- Gaśnice
- Karta dostępu
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Sauna
- Sauna turecka
- Łaźnia parowa
- Centrum fitness
- Stoły bilardowe
- Płytki koniec
Usługi
- Pralnia
- Usługa zakupów spożywczych
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Centrum biznesowe
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Taras
- Stół
- Telewizor LCD
- Gry wideo
- Basen dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento 113C Com Lazer Completo E Vista Mar - Piscina?
Na miejscu Goście Apartamento 113C Com Lazer Completo E Vista Mar - Piscina mogą zrelaksować się korzystając z sauny tureckiej. - ❓
Czy Apartamento 113C Com Lazer Completo E Vista Mar - Piscina obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento 113C Com Lazer Completo E Vista Mar - Piscina wyposażony jest w wyposażoną kuchnię i oferuje lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. - ❓
Czy Apartamento 113C Com Lazer Completo E Vista Mar - Piscina ma basen?
Apartamento 113C Com Lazer Completo E Vista Mar - Piscina dysponuje basenem.